Rivale në programe televizive, shoqe në përditshmëri

By

Albërie Hadërgjonaj dhe Rovena Dilo kanë treguar disa herë që janë më shumë se kolege. Këngëtaret dje ka shijuar shoqërinë e njëra – tjetrës të cilën e kanë treguar përmes një postimi në instagram.

E përpos që janë kolege e shoqe, të dy janë rivale në programe kundërshtare. Albërie tashmë ka nisur eksperiencën në ‘Dance With Me’ e ndërsa nga java tjetër në pistën e vallëzimit të ‘Dancing With the Stars’ do e shohim Rovena Dilon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm