Vullnet Sefaja flet për momentin kur përjetoi sulmin në zemër (VIDEO)

By

Vokalisti i grupit të njohur Marigona, Vullnet Sefaja, ka folur për një moment të keq që ka ndodhur në jetën e tij.

Në “5 datat” me Liberta Spahiun, artisti tregoi momentin kur përjetoi sulm në zemër.

Çfarë ndodhi dhe si i shpëtoi? Këto dhe shumëçka rreth jetës së tij e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm