Çfarë i tha Jonida ish të dashurit për lidhjen e re? (VIDEO)

By

Ka disa muaj që Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndarë.

Edhe pse çifti nuk e kanë bërë publike ndarjen, kjo gjë u zbulua përmes fotografive dhe së fundmi Prive ju ka informuar lidhur me të rejat e ish çiftit.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, këngëtarja pati për të thënë shumë gjëra. Ajo tregoi edhe arsyen e ndarjes dhe pati për t’i thënë diçka të dashurit për lidhjen e re.

Ndiqni më poshtë intervistën e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm