Vogëlushi në foto – sot reper i njohur shqiptar

By

A po e njihni vogëlushin në fotografi?

Ai është Fero – reperi i cili sot njihet për shumë këngë që kanë miliona klikime në YouTube.

Ka qenë vet reperi i cili ndau këtë imazh në instastory duke mos i vendosur asnjë përshkrim.

Ndryshe, Fero dhe e dashura e tij Arbenita brenda pak javësh pritet të bëhen prindër për herë të parë pasi modelja është shtatzënë dhe po pret një vajzë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm