Vjen puthja e zjarrtë mes Ledjanës dhe Mevlanit

By

Mevlani dhe Ledjana po shkojnë drejt përfundimit të aventurës në “Përputhen”.

Disa javë pasi u deklaruan në program vetëm për njëri-tjetrin, ata sonte kanë deklaruar se mbase në program do të bëjnë edhe vetëm një takim, indikator që po i japin fund aventurës televizive në të cilën janë prej muajsh.

E në një kërcim të përbashkët, nuk ka munguar një puthje më intenzive, e shumëpritur nga fansat e tyre. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Artikuj të ngjashëm