LUANA ME SYTË MBYLLUR, NGATËRRON SUTJENAT ME TË ÇILJETËS

By

Në fakt, kjo foto me dixhitura, është interpretimi me humor i Olti Currit për sutjenat e mëdha, që Luana Vjollca ka veshur në pozën e saj për kopertinën e Anabel. Bjondja e ekranit të Top Channel duket se ka ngatërruar sutjenat, pasi ato janë dukshëm të mëdha dhe jo të përshtashme për trupin e Luanës. Të Çiljetës ose jo, urojmë që këto sutjena mos jenë marrë borxh, siç ndodh zakonisht me veshjet e personazheve, që i marrin nga butikët sa për foto./lapsi.al

Artikuj të ngjashëm