Vjen ‘GIPS’ nga Ronela dhe Mato Lale

By

Përfaqësimi i Shqipërisë në Eurovision është angazhimi kryesor por Ronela Hajati nuk po e lë anash sjelljen e projekteve të reja.

Sonte, siç u paralajmërua, është lansuar bashkëpunimi me reperin Mato Lale.

Kënga titullohet ‘Gips’ dhe mund ta ndiqni në vijim.

Artikuj të ngjashëm