Vivi dhe Andi diskutojnë për Xhulin, e quajnë të pasjellshme

By

Vivi dhe Andi që po qëndornin në banjë teksa ky i fundi po pastronte diskutuan për Xhulin.

Ai e quan atë të pasjellshme dhe Vivi pajtohet me të duke thënë se mirësjelljen e ka të shtirur.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm