Festë në familjen e Shyhrete Behlulit (FOTO)

By

Sot ka festë në familjen e madhe të Shyhrete Behlulit.

Djali i saj i vogël,Lumi, feston ditëlindjen dhe këtë e bëri të ditur këngëtarja përmes një urimi të veçantë në llogarinë e saj në Instagram.

“Urime ditelindjen ma i vogli i mamit , ti me mbush me lumturi je me i vogli e te duam te gjithe uroj te festojm gjithmon bashke e te lumtur”, ka shkruar Shyhretja.

Lumin e uroi edhe motra e saj Engjëllusha poashtu përmes një postimi në Instagram.

Nëse nuk e dini, Shyhretja ka dy djem dhe tri vajza./Prive.al

View this post on Instagram

Urime Ditelindja @lumsalihu Tedua💙

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu) on

 

Artikuj të ngjashëm