Vin Diesel me urim special për ditëlindjen e vajzës së Paul Walker

By

Vajza e Paul Walker, Meadow, po e feston ditëlindjen e 21-të në Japoni, por Vin Diesel ka një tortë për të dhe po e pret për t’u kthyer.

Aktori 52 vjeçar hyri në Instagram për të bërë një urim të veçantë për të.

“Mund të them që jam shumë krenar për personin që po bëhesh por e vërteta është se unë kam qenë gjithmonë krenar për ty. Gëzuar ditëlindjen. E di që doje të shkojë në Japoni për këtë ditëlindje por familja ka një tortë që të pret kur të kthehesh në shtëpi, kështu që nxito. Të dua”, ka shkruar ai.

“Faleminderit shumë”, komentoi Meadow Walker.

Paul Walker ndërroi jetë në mënyrë tragjike në një aksident automobilistik në vitin 2013 në moshën 40 vjeçare.

Artikuj të ngjashëm