Vig Poppa falënderon Zotin për këtë gjë (FOTO)

By

Vig Poppa ka falënderuar Zotin për një gjë dhe këtë e tha publikisht.

Reperi hyri në Instagram ku ndau një fotografi nën të cilën ka shkruar: “Zot flm qe mki bo kaq reper tqart”.

Ndryshe, së shpejti pritet një bashkëpunim i ri nga ai me Kevin Edmond.

Ky projekt pason duetin me Don Phenom me titull “Haram”./Prive.al

View this post on Instagram

Zot flm qe mki bo kaq reper tqartt 🤣

A post shared by Vigan Bardhi (@vigpoppa) on

Artikuj të ngjashëm