Vetëm tre muajsh, Efehan krah babit në serialin e ri

By

Vetëm para tre muajsh, Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman janë bërë prindër
për herë të parë të djalit të tyre që e kanë quajtur Efehan.

View this post on Instagram

Dunyanin en guzel banyosu ❤️🧿

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Teksa ata po shijojnë çdo moment të prindërimit, Tolga ka filluar të merret dhe me projektet e reja
si aktor. Ai ka nisur xhirimet e serialit më të ri turk që titullohet “Kampion”, seria e parë e të cilit
do jepet në kanalin TRT1.

Roli i Efehan nuk do të zgjasë shumë pasi në serinë pasardhëse do të zëvendësohet nga aktori
Emir Ozyakisir pasi ngjarjet në film do të jepen pas disa vitesh nga fillimi ku paraqitet Eehan.

Artikuj të ngjashëm