A e dëgjuat këngën e re të Irkenc Hykës?

By

Së fundmi Irkenci punoi bashkë me Nora Istrefin për të sjellë një këngë të re “Jena n’da”, por ky nuk ishte bashkëpunimi i parë i dyshes, pasi kohë më parë sollën edhe bashkëpunimin që do ishte i pari mes dyshes. “Tymi i dashnisë”.

Edhe pa u bërë një muaj pas publikimit  të projektit bashkëpunues “Jena n’da”, Irkenci solli një tjetër projekt solo.

“Këngë shpirti” quhet kënga, dhe është pikërisht për ata shpirtra të thyer nga dashuria.

Kënga është publikuar bashkë me videoklip dhe ju mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm