Vetëm për një fotografi perfekte: Ja çfarë bën Luana Vjollca para imazheve super seksi

By

Ka gjithmonë këndin perfekt, lëkura i vezullon dhe flokët i ka përherë në formë.

Këngëtarja e moderatorja Luana Vjollca, paska goxha punë para realizimit e publikimit të imazheve të bukura që ne shohim në Instagramin e saj.

Moderatorja Vjollca ka lansuar në profilin e saj një video, në të cilën shihet duke u përgatitur për një fotosesion.

Një asistente i qëndron pranë dhe gjatë tërë kohës i lyen këmbët e saj me një kremë shkëlqyese ndërsa Luana vazhdon dhe merr pozat para kamere.

Vajza, ja çfarë përpjekjesh duhet të bëni për një fotografi si ato të Luanës! /Prive.al

View this post on Instagram

Hello People 💜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Artikuj të ngjashëm