Granit Cana befason të ëmën për ditëlindje dhe ndan pamjet me ndjekësit e tij

By

Në familjen e Granit Canës sot ka festë.

Nëna e ish-konkurrentit të Big Brother po feston ditëlindjen dhe një befasi e këndshme nga ai nuk mungoi.

Graniti xhiron veten teksa në dorë mban një buqetë të madhe me lule teksa shkon në drejtim të nënës së tij që po qëndron në një lokal.

Ajo shihet shumë e befasuar nga gjesti i Granitit dhe e mirëpret atë me buzëqeshje.

Shihni pamjet në postimin e mëposhtëm.

View this post on Instagram

A post shared by Granit Cana (@granitcana)

Kujtojmë që nëna e Granitit, Leonora pak javë më parë ishte pjesë e rubrikës “Skomplekse” në Prive. Transformimin e saj mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm