Vetëm kjo gjë do ta përmbushte plotësisht Leonorën nga ana emocionale

By

Këngëtarja e mirënjohur Leonora Jakupi në edicionit “Extra” të Prive, dha 50 përgjigjet e saj në 50 pyetjet e emisionit Prive.

Ajo foli për dasmë, dëshirën e 2022-ës dhe shumë detaje të tjera.

Ndërkohë ajo i dha përgjigje edhe pyetjet se çka do e përmbushte plotësisht emocionalisht atë.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm