Vetëm 2 javë pas lindjes, Emina rikthen format dhe duket një “seksi mama”

By

Ka vetëm dy javë që kur solli në jetë vajzën e dytë, Mia Soraya dhe Emina Çunmulaj është rikthyer në formë.

Modelja e famshme shqiptare duket sikur të mos kishte kaluar fare në procesin e shtatzënisë ngase është rikthyer në top formë menjëherë.

Ajo ka pozuar para pasqyrës në shtëpinë e saj, në rroba banje.

“Mama është rikthyer. 2 javë nga lindja e vajzës dhe po i adhuroj këto forma”, ka shkruar ajo në Instagram, krah fotografisë në rroba banje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm