Veseli flet për ribashkimin e tij me Tean!

By

Eshtë përfolur sot nëpër media sociale për një ribashkim të mundshëm,mes fituesit të ‘Big Brother Albania 8-të ‘,Vesel Kurtishaj si dhe pjesëmarrëses në po të njejtin edicion,Tean.

Mirëpo,është vet Veseli i cili menjëherë me anë të një postimi ka dalur dhe e ka demantuar një gjë të tillë./Prive.al/

veseli

Artikuj të ngjashëm