Tragjike: Vritet biznesmeni Albert Krasniqi

By

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë.

Sipas raportimeve mediale, dyshohet se ka mbetur i vrarë biznesmeni Albert Krasniqi.

Ai është i njohur edhe në botën e shoubizit pasiqë ka qenë menaxher dhe shok i ngushtë i shumë prej artistëve, përfshirë Skivin dhe Cozman.

Dyshimet janë se dorasi është babai i tij por kjo mbetet të konfirmohet nga Policia e Kosovës.

Artikuj të ngjashëm