Vesa Luma kujton babanë me fjalë prekëse dhe këngë kushtuar atij

By

Babai i Vesa Lumës nuk jeton më, mirëpo këngëtarja e kujton atë shumë shpesh.

Sot në ditën e tij të lindjes, Vesa shkroi fjalë prekëse dhe postoi një video me këngën kushtuar atij.

‘Happy Birthday Babi! Every day i miss you more.. R. I. P my Angel!
Lutem ne Zot perpara se une te flej, te te pershendes.. E te thot se sot, me mungon si asnjehere..’, ka shkruar ajo nën video.

Vesa aktualisht po jeton në Zelandë të Re atje ku u bashkua me bashkëshortin e saj Big Basta dhe djalin e tyre.

Që nga shpërngulja atje, këngëtarja nuk solli projekte të reja por është shumë aktive në rrjetet sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm