Vesa Luma kërkon të martohet sërish (FOTO)

By

Vesa Luma ka kërkuar të martohet sërish.

Këngëtarja e cila është nënë e një fëmijë, së fundmi postoi një fotografi ku shihet me një make-up të lehtë dhe flokë të rregulluara thjeshtë.

Ajo etiketoi bashkëshortin e saj, reperin Big Basta dhe e pyeti: “A martohem prapë?”.

Nëse nuk e dini, Vesa dhe Big Basta kanë një djalë bashkë i cili tashmë është rritur. Çifti jeton sa në Zelandë të Re, sa në Kosovë e Shqipëri.

Sidoqoftë, lidhja e tyre është e shëndosh, të paktën kështu duket nga fotografitë./Prive.al

View this post on Instagram

Will you marry me @bigbastaofficial 😍🙈

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Artikuj të ngjashëm