Baby G zhvishet dhe kërcen në karantinë (VIDEO)

By

Baby G ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë.

Këngëtarja e cila ka kohë pa publikuar projekte të reja muzikore, hyri në Instagram për të ndarë një video në të cilën shihet me rroba banje duke vallëzuar.

“Vajza edhe nëse jeni në shtëpi, vazhdoni kërceni sikur askush nuk po ju sheh”, ka shkruar ajo poshtë postimit.

Lokacioni është Prishtinë edhe pse artistja jeton në Londër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm