Vëllai i madh surprizon Donaldin me Beatrixën (VIDEO)

By

Vëllai i madh së fundmi surprizoi Donaldin me Beatrixën.

Në shtëpinë e Big Brother u lëshura njëra nga këngët e artistes dhe Donaldi u emocionua shumë.

Ai tha se e ka marrë malli shumë, megjithatë mjaftoi zëri i saj të paktën për disa minuta.

Më poshtë pamjet./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm