Vëllai i Azet gati për debutimin muzikor: Njihuni me Albin!

By

Azet depërtoi fuqishëm në tregun muzikor gjerman dhe atë shqiptar.

Reperi i njohur, lider i ‘KMN’ për të dytën verë radhazi ishte rekordmen i koncerteve në numër por edhe në pagesë duke lënë prapa reperë si Noizy që për vite të tëra ishin konsideruar si më të paguarit.

Por, nga familja e njejtë në skenë do e kemi një tjetër emër.

Fjala është për vëllain e Azet, Albin i cili pritet të debutojë në skenën muzikore me projekte personale.

‘Vëllai im, Albi. Është koha’ – ka deklaruar Azet në postimin e tij të fundit duke zgjedhur që ta promovojë pak vëllain në prag të debutimit.

Prive.al ka arritur të mësojë se Albi ka një listë të disa projekteve të përfunduara tash e disa muaj e të cilat pritet të nisin të publikohen së shpejti.

View this post on Instagram

Mein Bruder @albi.kmn . Es wird Zeit!

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Bazuar në punën e bërë dhe talentin që Albi ka, ju themi se bëni mirë ta mbani në mend këtë emër sepse premton shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm