Në cilën moshë e ka humbur virgjërinë Butrint Imeri (VIDEO)

By

Këngëtarin shumë të ri dhe të  talentuar Butrint Imerin, përveq zërit të tij dhe këngëve të bukura, janë të shumta vajzat që e duan për atë se si duket.

Ai në paraqitjet e tij është mjaft tërheqës duke arritur kështu të rrëmbejë simpatinë e shume vajzave.

I ftuar në rubrikën Kutia të emisionit NIN ai ndër shumë përgjigje pikante i është përgjigjur me sinqeritet dhe pa modesti edhe pyetjes shumë personale rreth jetes seksuale të tij.

Në moshën 14 vjecare shprehet këngëtari ta ketë humbur virgjërinë deri sa pohon që pas sukseseve dhe marrjes me muzikë numri i femrave me të cilat del  veq sa është rritur./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm