Vedati bënë plane që t’i bëjë “prank” Julianës

By

Me disa nga banorët në dhomën e gjumit, Vedati e dha idenë që t’i bëjnë një rreng Xhulit.

Ai ishte i ulur në krevat me Dafinën dhe të dy po bisedonin.

Për çfarë bëhet fjalë? Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm