Vdes nëna e Melindës, reperja përlot me fjalët (FOTO)

By

Nëna e Melinda Ademit, ka ndërruar jetë.

Reperja zbuloi lajmin përmes rrjeteve sociale duke treguar se ajo humbi betejën me kancerin e gjirit në moshën 50 vjeçare.

Në disa fotografi të shumë viteve më parë, artistja e kujtoi atë si grua të fortë dhe mbështetëse në karrierën e saj.

Melinda ka pak ditë që ka udhëtuar drejt Amerikës për të qenë afër saj.

  1. Ngushëllime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm