Anxhela Peristeri paralajmëron këngën e re dhe ka një surprizë

By

Ajo ka paralajmëruar publikimin e këngës së saj të re e cila do shoqërohet edhe me videoklip.

Këngëtarja e famshme shqiptare Anxhela Peristeri, ka publikuar një fotografi në Instagram ku tregon se sonte do e publikojë këngën “Maraz”.

View this post on Instagram

💛🖤💛🖤

A post shared by Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) onPeristeri e njohur për baladat e saj të fuqishme të dashurisë dhe fituese e “Këngës Magjike” vitin e kaluar, madje ka një surprizë.

Në klip këngëtarja shfaqet me një tatuazh gjigant në shpinën e saj, i cili është një trëndafil i kuq i vizatuar në këtë pjesë të trupit.

E për trëndafilat e kuq e dijmë të gjithë: “Simbolizojnë dashurinë”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm