Blero ndan urimin më të bukur për vajzën e tij!

By

Vajza e Teuta Krasniqit dhe Bleros sot po feston ditëlindjen dhe mbush plot 12 vite jetë.

Për të shënuar rastin, Blero ndau një postim në llogarinë e tij në Instagram, ku ndau disa fotografi me Tarën dhe i uron ditëlindjen me fjalët më të bukura.

“Ta uroj ditëlindjen shpirt i babit, është si me ja uru vetes diten ma të mirë të jetës time, që i bjen ditën kur zoti na ka bekuar me ty. Jam krenar babë, më bën të ndihem i rëndësishëm. Duke të shikuar ty që po rritesh, kam shume ndjenja mixe. Kënaqesi, stres,krenari, përgjegjësi dhe shumë tjera. Por gjëja më e rëndësishme është që je vet jeta për mua, dhe është misioni im i jetës që të jep shembull të mirë për ty. Babi të don pa kufi. Cpufja e babit, për mua do të jesh gjithmonë e vogla e babit, por ma e rëndsishmja e jetës time. Të dua”.

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm