Valdrin Sahiti prezanton koleksionin pranverë/verë 2019, me fustane unike (VIDEO)

By

Meqenëse jemi në pranverë dhe jemi afër verës, shumë prej femrave kanë bërë plan të fejohen apo martohen këtë vit.

Ashtu si çdo vit tjetër, dizajneri më i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, ka menduar për ju dhe kësaj radhe ka realizuar një koleksion me fustane përrallash.

Dizajneri ka lëshuar një video në Instagram me anë të cilës na ka treguar disa detaje të mrekullueshme që përmbajnë fustanet e tij për koleksionin pranverë/verë 2019.

Valdrini paralajmëroi edhe më shumë, për ditët në vazhdim.

Prandaj të gjithë ju vajza që e keni në plan t’i jepni fund beqarisë këtë vit, Valdrini ju rehaton./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm