Valdrin Sahiti me koleksion të ri!

By

Dizenjatori Valdrin Sahiti sapo ka përfunduar koleksionin e tij më të ri. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Sahiti përmes rrjeteve sociale ku ka publikuar disa nga kreacionet e reja.

Ky koleksion i cili do të prezantohet për publik me 16 mars do të jetë vetëm për femra.

Në dy imazhet e publikuara nga Valdrini shihen disa kreacione me ngjyrë të zezë dhe vjollce.

vs vs2

Artikuj të ngjashëm