Ngjyra rozë e errët, trendi i verës 2021 (FOTO)

By

Vera e çdo viti karakterizohet me një ngjyrë.

Duket se ngjyra trend e kësaj vere është ngjyra rozë.

Shumë dizajnerë në koleksionet e tyre, po ofrojnë veshje me këtë ngjyrë.

Mjafton të shikoni koleksionet pranverë/verë 2021 dhe të kuptoni se si mund t’a kombinoni ngjyrën rozë. Në Cecilie Bahnsen, u dizajnua një triko rozë, mbi një fustan me po të njëjtën ngjyrë, por më e lehtë.

Nga ana tjetër, Valentino dizajnoi një palë pantollona të shkurtër rozë, që karaterizoheshin nga një material i butë, por assesi nuk duhet harruar xhinset rozë të verës nga Chanel.

Nëse keni nevojë akoma më shumë dëshmi, vetëm shikoni organizimet e vitit 2021, shkruan TZR, transmeton Klankosova.tv.

Në Screen Actors Guild Aëards, Jurnee Smollett u duk e mrekullueshme me një fustan, Lily Collins shkoi me një komplet rozë të ëndrrave, Vanessa Kirby u vesh po me këtë ngjyrë në Oscars.

Artikuj të ngjashëm