Blero jo më vetëm i dashur për Afronën!

By

Janë ky cifti i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika, ata të cilët aktualisht po qëndojnë në një nga ishujt grek, në Santorini.

E padyshim që llogaritë e tyre sociale janë mbushur me foto e video, nga ana e ciftit, të cilët kanë shpërndarë momente dhe njëkosisht pamje nga po ky vend.

E njëra  ndër to që lë përshtypje është një imazh ku shihet këngëtari Blero në rolin e fotografit, ku si fokus kryesor ka qenë pikërisht Afrona, ku vie deri tek ajo se këngëtari tashmë është shëndrruar edhe në një fotograf personal për të dashurën e tij.

Këtë moment Blero e ka shpërndarë në Instagram ku më pas erdhi edhe komenti nga vet Afrona, ku shkruan:

Awww fotografi im je ti.Ti je gjithcka për mua.Të dua shumë‘./Prive.al/

 

kta

Artikuj të ngjashëm