Vjen në jetë djali i dytë i Milot Rashicës (FOTO)

By

Milot Rashica u bë sërish baba.

Ai dhe gruaja e tij Belkizi, mirëpritën në jetë djalin e dytë.

Lajmin e zbuloi vet futbollisti duke postuar një fotografi nga spitali poshtë së cilës ka shkruar: ‘Mirëserdhe në jetë foshnje e vogël’.

Urime familjes Rashica./Prive.al

Artikuj të ngjashëm