Valdrin Sahiti adhurues i së vërtetës!

By

Dizajneri i njohur shqiptar, ka bërë një status në rrjete sociale, jo shumë të zakonshëm.

Përmes një imazhi me modele të famshme në botë, Sahiti foli për gjininë më të butë dhe të bukur – femrën.

Ai tha se gratë sot (shumë prej tyre) quhen të bukura për shkak të ndërhyrjeve apo lakuriqësisë dhe jo se është thjeshtë një femër.

Ndër të tjerash, dizajneri iu bëri thirrje grave të besojnë  në vete pasi kjo nuk do t’i zhgënjejë kurrë.

Lexoni më poshtë statusin e tij të plotë i cili është për t’u duartrokitur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm