Pamje nga festa e ditëlindjes së Renee (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen e gjashtë vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

Për këtë ditë të veçantë, u organizua festë e madhe.

Nora ndau me ndjekësit pamje nga festa ku Renee shihet teksa fryen qirinjtë dhe e uron atë.

’Gëzuar ditëlindjen gjithçka e imja’, shkroi Nora.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm