Vaksinohet reperi shqiptar (FOTO)

By

Po vazhdon vaksinimi masiv në Kosovë.

Kësaj radhe, Majk e mori vaksinën kundër COVID-19 dhe këtë e bëri të ditur përmes Instagramit.

Ai postoi një fotografi në instastory ku shihet duke u vaksinuar.

“Përfundoj”, ka shkruar ai./Prive.al

Artikuj të ngjashëm