Vogëlushi në foto, sot njëri prej artistëve më të pëlqyer nga femrat

By

Vogëlushi të cilin shihni në fotografi, sot është njëri ndër artistët për të cilin femrat çmendën.

Bëhet fjalë për këngëtarin nga Kolumbia, i cili postoi një fotografi të tij kur ishte fëmijë.

“Çfarë po mendoja?”, ka shkruar ajo teksa ka publikuar këtë imazh në Instagramin e tij me mbi 45 milionë ndjekës.

Ai është njëri prej artistëve më të njohur në botë dhe projektet e tij muzikore numërojnë miliona klikime në të gjitha platformat./Prive.al

Artikuj të ngjashëm