Vajzën me truprojën? Kështu përgjigjet Kylie Jenner në akuza

By

Duket se bukuroshja amerikane Kylie Jenner, iu ka ranë “shuplakë” të gjitha thashethemeve se truproja i saj, aziatiku Tim Chung është babai i Stormi Wbster, vajzës së saj tre muajshe me Travis Scott.

Kylie s’ka thënë asgjë për thashethemet që mbushën faqet e mediave rozë, megjithatë Tim ka dhënë një deklaratë, duke thënë se nuk është e vërtetë që ai është babai dhe se thashethemet ishin qesharake.

E më pas, Kylie ka postuar në profilin e saj në Instagram një fotografi nga tepeti i kuq i mbrëmjes Met Gala, që u mbajt në fillim të këtij muaji.

E përgjigjen ajo e jep me vetëm me një përshkrim: Prindërit e Stormit! /Prive.al

kylie jenner rumors stormis paternity 034083323

 

 

Artikuj të ngjashëm