Vajza e Remzies, Riola vjen në një rrëfim shumë personal

By

Riola, vajza e artistes së madhe Remzie Osmani ka bërë edhe debutimin e saj në muzikë.

Në një zhanër shumë më ndryshe nga ai i nënës, Riola po krijon emrin e saj në industri.

Për Prive, ajo erdhi në një rrëfim shumë personal për karrierën dhe planet e saj në jetë.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm