Njëra ndër artistet femra më të dëgjuara të shekullit 21 është edhe Rita Ora

By

Ajo udhëton gjithë botën duke realizuar projekte të ndryshme dhe puna e saj e përkushtuar po shpaguhet për Rita Ora.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare është emëruar si një nga artistet më të dëgjuara të shekullit 21 nga disa përllogaritje që u bënë.

Me të marrë vesh lajmin, këngëtarja u shpreh shume mirënjohëse me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Shekulli 21 a? Epo faleminderit djema, e pranoj! Unë jam mirënjohëse çdo ditë, shekulli i 21 -të është mjaft i gjatë, kështu që edhe të konsiderohesh është thjesht kaq bukur. Kthehem në studio shkoj atje ku filluan të gjitha. Ji i sjellshëm me veten. Ki durim. Asnjëherë mos hiqni dorë nga ajo në të cilën besoni. Ju dua”, shkroi këngëtarja në postimin e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Artikuj të ngjashëm