Bes Kallaku me fjalë të mëdha për ekipin e “Falco” dhe mysafirët (FOTO)

By

Mbrëmë u bë premiera e filmit “Falco” të Bes Kallakut.

Komediani bashkë me ekipin e tij kanë punuar për një kohë të gjatë për realizimin e tij e për të cilin pritet të ketë shikueshmëri të lartë.

Pas premierës që u bë mbrëmë në kinema, Kallaku hyri sot në Instagram për të postuar fotografi nga mbrëmja e djeshme dhe për t’i shkruar disa fjalë për ekipin dhe mysafirët e tij.

“Nuk do them thjesht faleminderit, por do them Zoti ju rujt secilin prej stafit, ekipit, aktoreve, atyre qe u bene bashkepuntoret e mi.
Nese un hedh hapin e pare per dicka, ajo eshte hapi im i dyte qe me jep sigurine dhe mbeshtetjen se nuk jam i vetem ne endrren time dhe ne qellimin tim. Pa ndonje qellim endrrat ngelen thjesht endrra. Xhensila ime flm.
Shum mire mund te them qe ky eshte filmi im. Por un nuk do isha sot duke promovuar kete film, nese nuk do ishte familja ime prinderit e mi motren time qe gjithcka kane dashur eshte kjo dite, pa Ijen time qe cdo dite te filmit me uronte se gjithcka do shkoje sic un kam zemren. Nuk do isha ktu pa tgjith ata qe kam punuar dhe mesuar, me cilindo, mirenjohje.
Zoti rujt secilin qe me ka dhene cdo ndihme.
Ju kam borxh te gjithve por me shum i kam borxh vajzes time qe per shkak te ktij filmi per rreth 4-5 muaj nuk e rikuperoj dot kohen e humbur nuk isha aty kur qendroi vete ne kembe pa e mbajtur une, edhe as kur thirri “ O Baba”. Kshuqe duhet me nis tjetrin, per filmin tjeter po flas😉.
Ju jam mirnjohes, perulsisht. Lavdia eshte e Zotit. Sado qe rritem ne sukses, rritem ne perulesi. Bes Kallaku. Zoti ju rujt”, ka shkruar Kallaku.

E veçanta e premierës ishte edhe vajza e Besit dhe Xhensilës, Ajka./Prive.al

View this post on Instagram

Nuk do them thjesht faleminderit, por do them Zoti ju rujt secilin prej stafit, ekipit, aktoreve, atyre qe u bene bashkepuntoret e mi. Nese un hedh hapin e pare per dicka, ajo eshte hapi im i dyte qe me jep sigurine dhe mbeshtetjen se nuk jam i vetem ne endrren time dhe ne qellimin tim. Pa ndonje qellim endrrat ngelen thjesht endrra. Xhensila ime flm. Shum mire mund te them qe ky eshte filmi im. Por un nuk do isha sot duke promovuar kete film, nese nuk do ishte familja ime prinderit e mi motren time qe gjithcka kane dashur eshte kjo dite, pa Ijen time qe cdo dite te filmit me uronte se gjithcka do shkoje sic un kam zemren. Nuk do isha ktu pa tgjith ata qe kam punuar dhe mesuar, me cilindo, mirenjohje. Zoti rujt secilin qe me ka dhene cdo ndihme. Ju kam borxh te gjithve por me shum i kam borxh vajzes time qe per shkak te ktij filmi per rreth 4-5 muaj nuk e rikuperoj dot kohen e humbur nuk isha aty kur qendroi vete ne kembe pa e mbajtur une, edhe as kur thirri “ O Baba”. Kshuqe duhet me nis tjetrin, per filmin tjeter po flas😉. Ju jam mirnjohes, perulsisht. Lavdia eshte e Zotit. Sado qe rritem ne sukses, rritem ne perulesi. Bes Kallaku. Zoti ju rujt.

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Artikuj të ngjashëm