Urimi i Xhensilës dedikur të ëmës!

By

Sot nëna e këngëtares Xhensila Myrtezaj feston ditën e lindjes së saj, ku edhe kjo e fundit ka shpërndarë edhe urimin e saj për të duke u shprehur:

‘Sot dua ti uroj ditlindjen asaj qe me solli ne jete. Asaj qe me mesoi dashurine, dhimbjen, buzqeshjen, lotin, forcen dhe lutjen. I uroj ditelindjen asaj qe me mekoi frymen e jetes. Nenes time qe cdo sakrifice apo vuajtje te sajen e fshihte gjithmone posht buzeqeshjes perballe fytyres time, vetem qe syt e mi te rriteshin lumturisht. Te dua shum MAM, faleminderit per gjithcka.’

Përndryshe Xhensila kohëve të fundit ka publikuar projektin e saj të ri për këtë sezonë verore i ashtuquajturi si ‘High Love’, e që deri tani ka rezultuar mjaft i sukseshëm./Prive.al/

xhensi

 

Artikuj të ngjashëm