Çfarë sakrifikoi për karrierë Besart Halimi? (VIDEO)

By

Besart Halimi realizoi për herë të dytë intervistën 60 sekonda të emisionit Prive.

Këngëtari tregoi shumë gjëra, në mesin e tyre edhe çfarë ka sakrifikuar për karrierë dhe cili do të ishte bashkëpunimi ideal.

Përveç këtyre, Besarti u përgjigj edhe në pyetjet e tjera pikante të kësaj rubrike të cilat mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm