Uliksi i Adelinës është rritur shumë, Zanfina s’ndalon së bëri fotografi

By

Ai është edhe gëzimi i parë i familjes Ismajli dhe gjithë vëmendjen e ka për vete.

E cili fëmijë i familjes nuk e ka vëmendjen e tezes?

Njëjtë ndodh edhe me Ulkisin, djalin e vetëm të këngëtares Adelina Ismajli, i cili dita ditës po alzdrohet nga tezja e tij, këngëtarja Zanfina Ismajli.

Zani si tezja e vogël dhe më energjikja nga motrat, ka publikuar një fotografi me Uliksin në Instagram së bashku me një mesazh, ku e pranon se e ka tepruar paska me shkrepjen e imazheve me vogëlushin simpatik, i cili tani është 10-të muajsh. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm