Uliks Emra bëhet baba për herë të parë (FOTO)

By

 

Vitin e kaluar i pati dhënë fund beqarisë, ndërsa sot është një ditë shumë e rëndësishme për ish-futbollistin Ulik Emra.

Ai është bërë prind për herë të parë nga bashkëshortja e tij me të cilën u martua në korrik të vitit të shkuar.

“Mirë se erdhe Unik(Uliks) Emra…Kosoves ju shtua edhe një talent, numti 9 u rezervua”
I ka uruar kështu mirëseardhje djalit të tij të porsalindur ish futbollisti.

Ndryshe Emra kujtohet për sukseset e tij dhe kontributin e madh në futbollin kosovar, por së fundmi ai ka ndërruar kapitull, si edhe shumë njerëz të fushave të ndryshme edhe ai i është futur politikës në cilësinë e këshilltarit politik./PRIVE.AL/

315251c9c7cfac8d96b1f0b9123b46c925f5d538460a70c9db32e93f74f1448a_full

Artikuj të ngjashëm