ERA REGJISTRON 1 MILIONË SHIKIME! (VIDEO)

By

Këngëtarja Era Istrefi çdo herë vjen ndryshe në diskografinë shqiptare dhe gjithmonë ka rezultuar formulë e suksesshme.

Kënga e fundit ‘Njo si ti’ po shijon shumë suksese, madje për një javë ka regjistruar shifrën e mbi 1 milionë shikimeve në YouTube.

Klipi i saj për herë të parë është publikuar të shtunën e kaluar, premierë në Prive.

Pas ‘Njo si ti’, Era vjen në duet me Ledri Vulën që do publikohet gjatë këtij viti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm