Rita Ora nis xhirimet e klipit të ri (VIDEO)

By

Rita Ora ka njoftuar se po xhiron videoklip të ri.

Këngëtarja hyri në Instagram, ashtu siç bën gjithmonë, për t’ju treguar të gjithë fansave të saj se nesër do të nisin xhirimet e klipit.

Para këtij lajmi, Rita njoftoi se edhe një javë do të nisë turneun e saj pas lansimit të albumit Phoenix i cili u pëlqye shumë nga adhuruesit e muzikës së saj.

Ndërkohë, para pak ditësh, këngëtarja me prejardhje shqiptare ishte sëmurë vetëm pak orë pasi shkoi në pushime me babanë.

Por, me sa duket, Rita ka bërë më mirë dhe është shumë e gatshme për të xhiruar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm