Majlinda na zbulon sekretin e rehatisë së Roanit

By

Bukuroshja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të ndajë detaje nga jeta e saj, dhe rritja e djalit, Roanit, si nënë e vetme.

Ditën e sotme, ndryshe prej fotove të kuruara profesionale, ajo ka ndarë me ndjekësit një detaj që e relakson dhe e vë në gjumë Roanin.

Bëhet fjalë për një paisje e cila me tingujt e saj bën që të ketë princi i vogël një gjumë të rehatshëm.

Përpos ndarjes së këtij sekreti, s’mund të kalojmë pa e komentuar edhe vetë Roanin i cili duket si një engjëll në imazhin e ndarë nga e ëma. /pRIve.al/

Artikuj të ngjashëm