U nda me Endritin, por ja si po e shijon Arta këtë periudhë (FOTO)

By

Doli publikisht dhe në një intervistë ne emisionin Wazzup në Klan Kosova e pranoi se është në një lidhje.

Dhe Arta Nitaj, bukuroshja që luan rolin e Xhesikës së “O Sa Mirë”, e konfirmoi se ishte në lidhje me Endrit Thaçin, djalin e Presidentit Hashim Thaci.

Ky konfirmim erdhi pasi në rrjetet sociale u publikua një fotografi e tyre bashkë duke u përqafuar në festën e ditëlindjes së Endritit.

Por kjo aventurë paska qenë jetëshkurtër sepse përfundoi shpejt.

Endriti publikoi një fotografi në Instastory me një mesazh të rëndësishëm: “Duke shijuar jetën e beqarit”.

Edhe Arta s’po ia lë keq kësaj pjese. Pas ndarjes ajo po e shijon në maksimum jetën e të qenit një vajzë single.

Pas mbrëmjeve argëtuese deri në orët e vona me shoqëri, ajo ka udhëtuar për në Antalya për pushime.

Ajo ka publikuar një fotografi ku zbulon barkun e saj të sheshtë në një palë tuta sportive në të cilat duket tejet atraktive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm